استخدام موئسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ایران – بهمن۹۴

مؤسسه حسابرسی رایمند امین (مشهد) برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود از تعدادی نیروی فنی حسابرس و کمک حسابرس دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۳۶۰۲۱۷۳۶-۰۵۱ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی فریوران از فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری در رده‌های مختلف که در حال حاضر شاغل نباشند دعوت به همکاری می‌نمایند. متقاضیان می‌توانند اطلاعات کامل خود را در تارنمای مؤسسه به نشانی http://www.farivaran.com در بخش استخدام قرار دهند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و خدمات مدیریت نو اندیشان برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود از افراد با انگیزه و متعهد در رده‎های شغلی حسابرس و حسابرس ارشد با سابقه کار مفید در مؤسسات حسابرسی عضو جامعه دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه کاری خود را از طریق شماره فکس ۸۸۸۴۱۲۲۷ و یا پست الکترونیک به نشانی noandishaniacpa@yahoo.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی صالح اندیشان در رده‌های سرپرست، حسابرس ارشد و حسابرس دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند مشخصات شخصی و سوابق کاری خود را از طریق شماره فاکس ۸۸۹۴۷۵۴۹ و یا پست الکترونیک به نشانی salehandishan@iacpa.ir ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی پارس ارکان تراز برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود از کلیه رده‌های حسابرسی (دارای حداقل مدرک کارشناسی در رشته حسابداری و گواهینامه قبولی در رده‌ مربوطه از جامعه حسابداران رسمی ایران) دعوت به همکاری می‌نماید.

متقاضیان می‌توانند رزومه حاوی خلاصه سوابق تحصیلی و تجربی خود را از طریق شماره فاکس ۴۴۴۳۰۱۸۶ و یا پست الکترونیک به نشانی pat_auditors@yahoo.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی رهنمودگران کاردان برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود از تعدادی کارمند (مرد) در رده‌های حسابرس (با حداقل ۲ سال سابقه کار) و حسابرس ارشد (با حداقل ۳ سال سابقه کار)دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت مؤسسه به نشانی http://www.rgk-audit.com بخش استخدام، اطلاعات و سوابق کاری خود را ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و خدمات مدیریت آرمان نگر (مشهد) برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های سرپرست، حسابرس ارشد و حسابرس دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌تواند سوابق تحصیلی و تجربی خود را از طریق فکس به شماره ۰۵۱۳۶۰۵۹۹۹۱ و یا پست الکترونیک به نشانی armanegar.s@gmail.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آرمان راهبرد برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های مدیر فنی، سرپرست و سرپرست ارشد دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۵۰۴۹۳۹ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی کاربرد ارقام برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده حسابرس ارشد دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۲۲۰۳۸۲۴۴ و یا پست الکترونیک به نشانی karbord.argham@gmali.com ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳-۲۲۰۳۸۲۴۲ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و خدمات مدیریت دل آرام از حسابداران با سابقه کار حداقل ۲ سال در مؤسسات معتبر حسابرسی دعوت به همکاری می‌نماید . متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۸۰۸۴۳۹ ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۱۸-۸۸۹۴۴۰۱۷ و ۰۹۱۲۱۸۹۲۸۰۹ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی تلفیق نگار برای تکمیل کادر فنی خود در رده‌های حسابرس (با حداقل دو سال سابقه کار بعد از لیسانس) ، حسابرس ارشد (قبولی آزمون جامعه در این رده) و سرپرست (قبولی آزمون جامعه در این رده) دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند سوابق تحصیلی و شغلی خود را از طریق فکس شماره ۲۲۱۴۳۱۷۱ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی مختار و همکاران برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های شغلی کمک حسابرس ، حسابرس ، حسابرس ارشد و سرپرست با سابقه کار مفید در مؤسسات حسابرسی عضو جامعه دعوت به همکاری می‌نماید. (داشتن گواهینامه آزمون رده‌های حرفه‌ای الزامیست). متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق شماره فکس ۸۸۹۰۳۴۹۶ و یا پست الکترونیک به نشانی mokhtar.mri1973@yahoo.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آگاه گر تراز برای ارایه خدمات حسابرسی در سطح شهرهای شیراز، کرمانشاه و اراک از دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری ساکن همان شهرها (شیراز، کرمانشاه و اراک) به منظور آموزش و استخدام دعوت به عمل می‌آورد. دارا بودن حداکثر سن ۲۸ سال و برای آقایان دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم الزامی است. متقاضیان می‌توانند آدرس، تلفن تماس و سایر مشخصات خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی agah92gahtaraz@yahoo.com ارسال و یا با شماره‌های ۸۸۳۸۵۴۴۹ و ۸۸۳۸۵۴۵۰ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی بهنام مشار برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود از افراد با انگیزه و متعهد در رده‌های شغلی حسابرس، حسابرس ارشد، سرپرست و سرپرست ارشد با سابقه کار مفید در مؤسسات حسابرسی عضو جامعه دعوت به همکاری می‌نماید(افراد دارای گواهینامه آزمون رده‌های حرفه‌ای جامعه در اولویت می‌باشند). متقاضیان می‌تواند رزومه کاری و تحصیلی خود را از طریق شماره فاکس ۸۸۷۲۶۴۸۴ و یا پست الکترونیک به نشانی behnammoshar@gmail.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آگاهان و همکاران برای تکمیل کادر حسابرسی ( حسابرس و حسابرس ارشد) و خدمات مالی (حسابدار و حسابدار ارشد) ، از فارغ‌التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری و رشته‌های مرتبط از دانشگاه‌های معتبر، دعوت به همکاری می‌نماید. علاقمندان می‌توانند سوابق کاری، تحصیلی و میزان آشنایی به زبان انگلیسی خود را از طریق نمابر به شماره ۸۸۹۰۳۸۹۹ و یا پست الکترونیک به نشانی mailroom@agahan.co.ir ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی بیلان گزارشگر برای تکمیل کادر حسابرسی خود از افراد واجد شرایط دارای مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد حسابداری که موفق به کسب امتیاز قبولی در آزمون تعیین رتبه مورد پذیرش جامعه حسابداران رسمی ایران در رده‌های حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی شده‌اند دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۶۹۵۷۱۹ و یا پست الکترونیک به نشانی bilan.gozareshgar@yahoo.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و خدمات مدیریت راده برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس، حسابرس ارشد و سرپرست دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند سوابق کاری خود را از طریق نمابر به شماره ۴۴۲۶۶۸۲۴ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی شاخص روش برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های زیر دعوت به همکاری می‌نماید:

۱- حسابدار رسمی به عنوان شاغل در استخدام

۲- سرپرست حسابرسی (دارا بودن گواهی قبولی آزمون جامعه در رده شغلی)

۳- حسابرس ارشد (دارا بودن گواهی قبولی آزمون جامعه در رده شغلی)

۴- حسابرس (دارا بودن گواهی قبولی آزمون جامعه در رده شغلی)

متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۲۲۰۵۰۸۴۱ و یا پست الکترونیک به نشانی shakhesravesh@iacpa.ir ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و خدمات مدیریت اصول پایه فراگیر در رده های حسابرس ارشد (دارای مجوز جامعه حسابداران رسمی ایران) و حسابرس (ترجیحاً با دو سال سابقه کار حسابرسی) دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق نمابر به شماره ۸۸۴۵۲۹۶۳ و یا پست الکترونیک به نشانی iacpa_opfarageer@yahoo.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی تدبیرگران مستقل برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود از حسابرسان ارشد (دارای مدرک قبولی رده مذکور) و حسابرسان دارای حداقل ۲ سال سابقه بعد از اخذ مدرک کارشناسی دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند سوابق تحصیلی و شغلی خود را از طریق نمابر به شماره ۸۸۹۰۸۸۳۷ و یا پست الکترونیک به نشانی tadbirgaranmostaghel@yahoo.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آیین تراز آریا برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های سرپرست حسابرسی ، حسابرس ارشد و حسابرس دعوت به همکاری در شهر اصفهان می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۲-۰۳۱۳۷۸۶۶۲۹۱ و یا پست الکترونیک به نشانی aeentaraz@gmail.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی کارای فارس (شیراز) برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس ، حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی با حداقل ۲ سال سابقه کار حسابرسی دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانن رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۵۶۳۷۴۱۰۲ و یا پست الکترونیکی به نشانی karayfars@iacpa.ir ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی مفاهیم حساب جامع برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های کمک حسابرس ، حسابرس ، حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی دعوت به همکاری می‌نماید. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۵۹۳۱۶ تماس حاصل نمایند.

درباره‌ی محمدعلی میرمحمدی

Check Also

استخدام مجتمع پل گیلان

مجتمع پل گیلان جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *