آگهی استخدام شهرداری های استان همدان

با استعانت از خداوند متعال شهرداری‏های جدیدالتأسیس آجین و مهاجران باستناد نامه شماره ۱۰۴۶۷ مورخه ۲۰/۳/۹۳ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و نیز مجوز شماره ۱۸۸۱۴/۹۲/۲۲۰ مورخه ۱۴/۱۱/۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در نظر دارد تعداد ۹ نفر واجدین شرایط را براساس مفاد آئین نامه استخدام پیمانی از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی، علمی و مصاحبه و پس از طی مراحل گزینش برای خدمت در این شهرداریها، بصورت پیمانی استخدام نماید.

 

ردیف عنوان پست سازمانی رشته شغلی محل جغرافیایی خدمت تعداد شماره پست جنسیت شرایط احراز
۱ مسئول امور مالی و درآمد حسابدار مهاجران ۱ ۶ مرد زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایش ها)
۲ کارپرداز مسئول خدمات مالی مهاجران ۱ ۷ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم یا لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایش ها)
۳ مسئول امور مالی و درآمد حسابدار آجین ۱ ۶ مرد زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایش ها)
۴ مسئول امور عمرانی مهندسی راه و ساختمان آجین ۱ ۸ مرد دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه،گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی، عمران)
۵ کارپرداز مسئول خدمات مالی آجین ۱ ۷ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم یا لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایش ها)
۶ مسئول خدمات شهری کارشناس محیط زیست آجین ۱ ۹ مرد دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته-های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش
سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) محیط زیست(گرایش برنامه ریزی) برنامه ریزی مدیریت و آموزش محیط زیست.
طراحی محیط زیست، مهندسی عمران گرایش محیط زیست،مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست، مهندسی فضای
سبز، مهندسی کشاورزی(گرایش باغبانی)
۷ آتش نشان آتش نشان آجین ۱ ۱۱ مرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه-دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات
امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث،
پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفا حریق، امداد ونجات، بهداشت حرفه ای
۸ آتش نشان(راننده) راننده و سائط نقلیه سنگین آجین ۲ ۱۰-۱۲ مرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه – گواهی نامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات
امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث،پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفا حریق، امداد ونجات، بهداشت حرفه ایدارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است

الف-شرایط عمومی
۱٫ داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
۲٫ داشتن تابعیت ایران
۳٫ دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان در زمان ثبت نام
۴٫ عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵٫ نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶٫ نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷٫ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود
۸٫ دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده درجدول شرایط احراز رشته های شغلی
۹٫ اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰٫ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

ب – شرایط اختصاصی
۱- حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان راننده ۳۰ سال در زمان ثبت نام می باشد.
۲- داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
۳- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) نمی باشد .
۴- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
۵- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ؛ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا باز خرید خدمت باشند .
۶- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روزکاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهر داری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند .
۷- موارد زیر به شرط ارائه اییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف –داوطلبانی ک در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ؛به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبر حق علیه باطل
ب -اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کارافتاده کلی غیر قادر به انجام کار (همسر، فرزندان، پدر، مادر،خواهر و برادر) تا میزان۵ سال

پ -داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.

ج –  داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی ازبودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

۸ – انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه یا آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد .

۹ – امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل در یکی از دهیاری ها یا شهرداری تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد و برای کارکنان شاغل در یکی از دهیاری ها یا شهرداری های شهرستان همان شهر به ازای هر سال خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد. اعمال امتیاز مربوطه مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری ها و یا سازمان های وابسته و یا دهیاری ها تا پایان سال ۱۳۹۲ می باشد.

۱۰ – امتیار آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر تازه تاسیس در ۱/۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان تازه تاسیس در ۱/۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۱ – امتیاز تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری های استان شهر تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط ۴ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۲ – امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهرهای آن استان شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری ۵ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۳- امتیاز تخصصی  فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۴ – در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در موارد ۹ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ این آگهی شوند. بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.

۱۵ – نمرات نهائی داوطلبان بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب ۲ و امتیاز مصاحبه با ضریب ۱ محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند.

۱۶- نمرات نهائی داوطلبان رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان ( راننده ) بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب ۱ و امتیاز مصاحیه با ضریب ۲ محاسبه و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز درهررشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند.

تاریخ های مهم

۹۳/۰۵/۲۹
تا
پایان وقت اداری ۹۳/۰۶/۰۴
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
۹۳/۰۶/۱۹
از ساعت ۹ صبح
مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
۹۳/۰۶/۲۱
ساعت ۹ صبح
برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد

ج –  ثبت نام و مدارک مورد نیاز:
۱ – داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و از طریق سایت استانداری همدان (www.ostan-hm.ir) و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند

۲ – شروع ثبت نام از ۸ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۳/۵/۲۹ به مدت ۷ روز ( ساعت ۲۰ روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۳/۶/۴ می باشد .

۳ – داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

۴ – پرداخت مبلغ دویست و پنجاه هزار ریال (۲۵۰۰۰۰ ریال ) به شماره حساب اعلامی به نام سازمان همیاری شهرداری استان همدان به صورت اینترنتی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام پرداخت نمایند( ایثارگران از پرداخت ۵۰ درصد مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند ) و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .

۵ – تکمیل فرم در خواست شغل و سایر فرمهای مورد نیاز در سایت مربوطه به سایت مربوطه

۶ – کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۶/۱۵ از طریق وب سایت استانداری همدان به داوطلبان ارائه می شود.

۷ – زمان برگزاری آزمون روز جمعه ۱۳۹۳/۶/۲۱ ساعت ۸/۳۰ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

۸ – داوطلبان می بایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت های مربوطه درج نموده وقبل از اعلام نتایج مداراک لازم به شرح زیر جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به شرح زیر به استانداری ارسال نمایند :

۱ – اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

۲ – اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات )

۳ – اصل و تصویر کارت ملی ( دورو )

۴ – اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی

۵ – اصل مستندات ایثارگری ، معلولان عادی و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ، سازمان ها وابسته و دهیاری ها

۶ – اصل و تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین در پست آتش نشانی ( راننده)

۷ – سه قطعه عکس ۴*۳ همانند عکس ارسالی از طریق سایت اینترنتی

۸ – ارائه گواهی پرداخت اینترنتی حق ثبت نام شرکت در آزمون

د- مواد آزمون تخصصی

آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سؤال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰ امتیاز می باشد.

 

ه- اعلام نتایج

اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی با مصاحبه در سایت رسمی دفتر امور شهری و شوراهای استاندارد همدان بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

و – تذکرات :

  • در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
  • در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص می شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
  • به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین­تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه­ها و مؤسسه­های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبتنی بر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد و داوطلبین می­بایست در زمان ثبت­نام در آزمون تخصصی دارای کلیه شرایط مورد نظر در آگهی استخدام باشند.
  • انتخاب نهایی پذیرفته­شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت می ­پذیرد.
  • انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده( ۵%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
  •  معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمسه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

 

تاریخ انقضاء : ۴ شهریور ماه ۹۳

درباره‌ی Situs bawaan

Check Also

استخدام کارمند خانم جهت انجام امور اداری در شرکت پایتخت

حضوری مقطع تحصیلی مهم نیست سابقه ندارد از ۶ میلیون تومان زن تمام‌ وقت (ساعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *