استخدام در دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان

داوطلبان پذیرفته شده در آزمون ۳۰ فروردین ۹۲ توسط استانداری لرستان، می توانند با در دست داشتن مدارک در روزهای تعیین شده به کارگزینی ستاد دانشگاه برای انجام مراحل اولیه استخدام مراجعه کنند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) داوطلبان پذیرفته شده آزمون ۳۰ فروردین ۹۲ توسط استانداری لرستان می توانند با در دست داشتن مدارک ذیل در روزهای تعیین شده به کارگزینی ستاد دانشگاه جهت انجام مراحل اولیه استخدام مراجعه کنند.

 

مدارک مورد نیاز :

۱-اصل و تصویر شناسنامه

۲-اصل و تصویر پایان طرح رشته های اجباری

۳-معرفینامه جهت نیروهای در حین طرح لایحه نیروی انسانی

۴- ۶ قطعه عکس ۴×۳ سیاه و سفید

۵-اصل و تصویر گواهینامه موقت تحصیلی جهت اخذ معدل تحصیلی الزامی است

۶-اصل و تصویر کارت پایان خدمت ( مخصوص برادران )

۷-اصل و تصویر کارت ملی

۸-ارائه پرینت برگه درخواست شغل در زمان ثبت نام

۹-ارائه مدرک معتبر ایثارگران از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان

۱۰-ارائه مدارک لازم جهت تائید بومی بودن

 

روزهای تعیین شده:

 

۱-رشته‌های شغلی پزشک عمومی و ماما روزهای چهارشنبه ۳۰ و پنج شنبه ۳۱ مرداد جهت تکمیل پرونده معرفی به هسته گزینش به واحد کارگزینیی ستاد دانشگاه مراجعه کنند.

 

۲-رشته‌های شغلی پرستار و کاردان آزمایشگاه روزهای شنبه ۹۲/۶/۲و یکشنبه ۹۲/۶/۳و دوشنبه ۹۲/۶/۴ جهت تکمیل پرونده و معرفی به هسته گزینش به واحد کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه کنند.

 

۳-رشته‌های شغلی فوریتهای پزشکی و ماما و کاردان بهداشت حرفه ای روزهای سه شنبه و چهارشنبه و ۵ و ۶ شهریورماه جهت تکمیل پرونده و معرفی به هسته گزینش به کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه کنند.

 

۴-رشته‌های شغلی کاردان مبارزه با بیماریها و کاردان بهداشت محیط روزهای پنج شنبه و شنبه ۷ و ۹ شهریور ماه جهت تکمیل پرونده و معرفی به هسته گزینش به کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه کنند.

 

۵-رشته شغلی کاردان بهداشت خانواده روزهای یکشنبه و سه شنبه ۱۰ و ۱۲ شهریور ماه جهت تکمیل پرونده معرفی به هسته گزینش به کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه کنند.

 

۶-رشته شغلی هوشبری و اتاق عمل روزهای چهار شنبه و پنج شنبه ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه جهت تکمیل پرونده و معرفی به هسته گزینش به کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه کنند.

درباره‌ی noandishaan

Check Also

دعوت به همکاری

صنایع استیل البرز، به عنوان یک مجموعه کارآفرین از افراد متخصص و باانگیزه در فرصت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *