استخدام شهرداری شهرکرد

استانداری استان چهارمحال و بختیاری برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری‏های استان، از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۳۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ‏ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور و در چارچوب دستورالعمل استخدام پیمانی بخشنامه شماره ۳۰۱ مورخ۹۴/۱/۸ وزیر محترم کشور و دستورالعمل استخدام پیمانی موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها و مشاغل عملیات آتش نشانی، در نظر دارد تعداد ۴۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی، عملی و مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های استان به شرح ذیل استخدام نماید:

 

ردیف

رشته شغلی

محل جغرافیایی خدمت

تعداد مورد نیاز

جنسیت

شرایط احراز

۱

حسابدار

سفید دشت، فرادنبه، چلگرد، اردل

هرکدام یک نفر

زن و مرد

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‏ لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایش ها)

بروجن، لردگان

هر کدام دو نفر

۲

متصدی امور دفتری

سفید دشت، لردگان

هرکدام یک نفر

زن و مرد

دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه
– دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های حسابداری(کلیه گرایش ها)- کامپیوتر(کلیه گرایش ها )
– فناوری اطلاعات- فناوری اطلاعات وارتباطات- مدیریت (کلیه گرایش ها)

۳

کارشناس امور اداری

چلگرد، بلداجی

هرکدام یک نفر

زن و مرد

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‏های تحصیلی مدیریت(کلیه گرایش ها) به جز گرایش مدیریت ورزش- مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها) – اقتصاد (کلیه گرایش ها)

۴

مسئول خدمات مالی

سفید دشت، سازمان حمل و نقل شهرداری بروجن، فرادنبه، بلداجی، لردگان

هرکدام یک نفر

مرد

دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)

اردل

دو نفر

۵

کارشناس حقوقی

بلداجی

یک نفر

زن و مرد

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق (گرایش حقوق عمومی،حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)

۶

مهندسی راه و ساختمان

شهرکرد،
بروجن،
چلگرد

هرکدام یک نفر

مرد

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران(گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی، عمران) – مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط.

۷

کارشناس شهرسازی

فرادنبه، باباحیدر،
بلداجی، گندمان،
نقنه

هرکدام یک نفر

مرد

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: شهرسازی- برنامه ریزی شهری و منطقه ای- مدیریت شهری- برنامه ریزی منطقه ای- طراحی شهری- مهندسی شهرسازی- جغرافیا و برنامه ریزی شهری.

۸

کارشناس
تحلیل‏گر سیستم

سازمان میادین و میوه و
تره بار شهرکرد، سازمان اتوبوسرانی شهرکرد، دشتک ، لردگان، بلداجی

هرکدام یک نفر

مرد

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مهندسی کامپیوتر(کلیه گرایش ها) – مهندسی فناوری اطلاعات- مهندسی صنایع( کلیه گرایش ها)

۹

کاردان آتش نشان

لردگان

هرکدام یک نفر

مرد

-دارا بودن فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد وسوانح – مدیریت عملیات امداد و نجا ت – مدیریت امور امداد – ایمنی و آتش نشانی – مدیریت عملیا ت حریق و حوادث – پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات – بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تأسیسات – مکانیک – مخابرات – کامپیوتر
*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی می باشد.

۱۰

راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین

باباحیدر،نافچ، اردل،سورشجان، دستناء

هرکدام یک نفر

مرد

– دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه – فوق دیپلم در تمامی گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح- مدیریت عملیات امداد و نجات – مدیریت امور امداد – ایمنی و آتش نشانی- مدیریت عملیات حریق و حوادث پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفا حریق – امداد و نجات- بهداشت حرفه ای- تربیت بدنی- برق- تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر
* دارا بودن گواهی نامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است

لردگان

سه نفر

۱۱

کارشناس محیط زیست

منج، بلداجی

هرکدام یک نفر

مرد

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست ( گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست)- محیط زیست (گرایش برنامه ریزی )- برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست- طراحی محیط زیست- مهندسی عمران گرایش محیط زیست- مهندسی منابع طبیعی(گرایش محیط زیست)

۱۲

کارشناس امور حمل و نقل

سازمان حمل و نقل شهرداری بروجن

یک نفر

مرد

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران(گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل)-مهندسی ترافیک-مهندسی حمل و نقل-مهندسی تکنولوژی حمل ونقل و ترافیک شهری

۱۳

آرشیتکت

بروجن

یک نفر

مرد

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته های تحصیلی مهندسی معماری- معماری منظر- تکنولوژی معماری- مرمت ابنیه سنتی- مطالعات معماری ایران- طراحی محیط.

الف -شرایط عمومی
– داشتن تابعیت ایران
– دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان در اولین روز ثبت نام
– عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
– نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
– نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود
– دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده درجدول شرایط احراز رشته های شغلی در اولین روز ثبت نام
– اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
تبصره یک : داوطلبان رشته شغلی راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یکم و برای رشته شغلی کاردان آتش نشانی دارای گواهینامه رانندگی پایه دوم یا پایه سه جدید در اولین روز ثبت نام باشند.
تبصره دو : داوطلبان رشته شغلی راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین برای تصدی (پست آتش نشان راننده) می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره کامل متوسطه (دیپلم) در آزمون رشته مذکور شرکت نمایند.
تبصره سه : شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلا مانع است.
تبصره چهار : کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمانهای آتش نشانی شهرداریها و کارکنان شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری در واحدها یا سازمانهای آتش نشانی که تا قبل از سال ۱۳۹۰ بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند می توانند بامدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند.دراین صورت رشته شغلی آنان(اتش نشان) می باشد.
ب -شرایط اختصاصی
حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی کاردان آتش نشانی (۲۵) سال و رشته شغلی راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین (۳۰) سال و برای سایر رشته ها حداکثر ۳۵ سال تمام در اولین روز ثبت نام می باشند.
۲– داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین، مجاز به شرکت در رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین برای تصدی پست آتش نشان و راننده نمی باشند.
۳– داوطلبان استخدام در رشته شغلی کاردان آتش نشان( برای تصدی پست آتش نشان) و (راننده وسائط نقلیه سنگین) برای تصدی پست (آتش نشان راننده) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می‏بایست در آزمون عملی براساس دستورالعمل آزمون عملی شرکت وحد نصاب لازم و حائز شرایط در آزمون تخصصی و عمومی شوند.
۴– داوطلبان می‏توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف این استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می‏نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و ثبت نام نمایند.
۵– پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر و هرگونه انتقال و ماموریت و جابجایی به سایر شهردار‏ی‏ها و سازمان‏های وابسته و نیزدستگاه های اجرایی دیگر اقدام نمایند همچنین عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۶– رعایت قوانین مربوط به گزینش به قوت خود باقی است.
۷–موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف -داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به مدت میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثرمجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل .
ب -اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال .
پ –داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
ج -داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‏های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۵۷/۱۱/۲۲به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افرادی که در شرکتها طرف قرارداد با شهرداریها قرار دارند مشمول این بند نمی باشد به استثنا کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری ها اشتغال داشته اند.
۸– داوطلب بومی :به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد :
الف : شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد
ب : داوطلب حداقل( ۴ )سال از سنوات تحصیلی(ابتدائی ، راهنمایی ، متوسطه و دانشگاهی) رابه صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ج : همسر و فرزندان کارمندان رسمی پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح( اعم از شاغل یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
د : داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام داشته باشد پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است
تبصره یک : مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ،تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره دو : در صورتی که شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرارداشته باشد که شهر داوطلب(موضوع بندهای الف ، ب ، ج و د) در آن شهرستان یا استان واقع باشد داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.
ج- ثبت نام و مدارک مورد نیاز
داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
– شروع ثبت نام از ساعت ۱۴ روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۴/۹/۲۲ لغایت ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ می‏باشد
– داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را به عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوطه در سایت وارد نمایند.
– پرداخت مبلغ چهارصدو پنجاه هزار ریال (۴۵۰.۰۰۰ ریال) به شماره حساب اعلامی به نام موسسه آموزش فناوری فراشهر چهارمحال و بختیاری از طریق درگاه اینترنتی بعنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام پرداخت نمایند (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می باشند) و پس از بررسی صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
– تبصره: پرداخت مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ریال به شماره حساب فوق برای مراحل برگزاری آزمون عملی توسط پذیرفته شدگان رشته شغلی کاردان آتش نشانی، راننده و وسائل نقلیه تندرو سنگین (بعد از اعلام نتایج آزمون کتبی)، آزمون تخصصی الزامی است.
– کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز یک شنبه و دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۶ و ۱۳۹۴/۱۰/۷ به مدت دو روز از طریق وب سایت
به داوطلبان ارائه می گردد.
– زمان برگزاری آزمون: روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ ساعت ۸ صبح ، محل برگزاری آزمون بروی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد شد.
– داوطلبان می بایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمتهای مربوطه درج نموده و بعد از اعلام سه برابر ظرفیت نتایج مدارک لازم را جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت‏نام به استانداری تحویل نمایند (زمان تحویل مدارک متعاقباً اعلام می‏گردد) :
– اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
– اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
– اصل وتصویر کارت ملی (پشت و رو)
– اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و معافیت برای کلیه رشته های شغلی و کارت معافیت غیر پزشکی برای رشته شغلی آتش نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین.
– اصل مستندات ایثارگری ، معلولان عادی بومی و نوع معافیت و سوابق پرداخت بیمه به همراه گواهی از شهرداری ها، سازمان های وابسته و دهیاری ها
– اصل و تصویرگواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین و اصل و تصویر گواهینامه پایه دوم برای رشته شغلی کاردان آتش نشانی برای ماشینهای سبک
– اصل مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی به همراه تائیدیه وزارت ورزش و جوانان برای رشته شغلی کاردان آتش نشان و آتش نشان راننده
– سه قطعه عکس ۴*۳ داوطلب همانند عکس ارسالی از طریق سایت اینترنتی
– ارائه گواهی پرداخت اینترنتی حق ثبت نام شرکت در آزمون
ضمناً زمان و مکان برگزاری آزمون عملی و مصاحبه متعاقباً اعلام خواهد شد و کلیه پذیرفته شدگان آزمون تخصصی رشته شغلی کاردان آتش نشانی و راننده وسائط نقلیه تندروسنگین باید دارای کارت بیمه ورزشی و کارت ملی جهت شناسایی و ملبس به لباس ورزشی مناسب شامل «پیراهن ، کفش و شلوار» برای آزمون فوق باشند.
د -مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه‏ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش سرعت دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی می باشد (به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی).
ﻫ – اعلام نتایج :
۱– امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل در شهرداریها (در شرکتهای طرف با قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ ) و قراردادی در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران مقدس خدمت سربازی خود را به صورت کامل و بدون دریافت معافیت یا کسر خدمت ( منع انضباطی به صورت امریه به عنوان سرباز آتش نشان در واحد یا سازمان آتش نشانی گذرانده به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل در شهرداریها و در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ )قراردادی (در واحدها یا سازمانهای آتش نشانی یکی از شهرداریها شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲.۵ درصد تا سقف ۲۰ درصد امتیازآزمون تخصصی کارکنان شاغل در شهرداریها (در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری تا قبل از ابتدای سال۱۳۹۰) قراردادی (در واحدها یا سازمانهای آتش نشانی یکی ازشهرداریهای استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۸ درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد ) اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان قراردادی مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه درواحدها یا سازمانهای آتش نشانی ،شهرداریها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی می باشد.
۲– امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر مورد تقاضا استخدام ۱.۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در ۱.۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی کتبی قرار می گیرد
۳–امتیاز آزمون تخصصی(کتبی) ، برای دهیاران در یکی از دهیاری های استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می‏گیرد.
۴– امتیاز آزمون تخصصی(کتبی) برای شهرداران در یکی از شهر های استان شهر متقاضی استخدام شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد
۵– امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در ۱.۲ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرارمی گیرد.
۶– درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در بندهای ۱ الی ۵ مذکور شوند بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرارخواهد گرفت.
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه در سایت رسمی استانداری بعد از برگزاری آزمون کتبی اعلام خواهد شد.
ذ- تذکرات:
۱– در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط و مقررات مربوطه و اصلاح بند و ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه مبنی بر اینکه شرایط علمی برای استفاده سهمیه تعیین شده و برای داوطلبان الزامی است از معرفی شده گان بنیاد شهید و امور ایثارگران در رشته کاردان آتش نشانی و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین آزمون عملی بعمل آمده وافراد نهایی در رشته شغلی مربوطه در هر شهرداری با اولویت بومی شهر و شهرستان و استان خواهد بود.
۲– نمرات نهائی داوطلبان بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب ۲و امتیاز مصاحبه با ضریب ۱ محاسبه و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز درهررشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند.
۳– نمرات نهائی داوطلبان رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین(بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب ۱ و امتیاز آزمون عملی با ضریب ۲ و داوطلبان بر اساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز درهررشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند .
۴– داوطلبانی که از سهمیه ۵% استخدامی (رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یک سال اسارت و همسر و فرزندان آنان جانبازان کمتر از ۲۵ درصد ، همسران و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهدا ) با رعایت حد نصاب در آزمون تخصصی و حد نصاب در آزمون عملی برای آنان الزامی است
۵– معلولین عادی (۳درصد سهمیه استخدامی) در دو رشته شغلی متصدی امور دفتری و بایگانی شهرداری سفید دشت ردیف ۲ و کارشناس حقوقی و املاک شهرداری بلداجی ردیف۵ مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
۶– داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج اعتراض خود را به استانداری جهت بررسی واعلام نظریه ارائه نمایند و پس از آن به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷– درصورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب از بین شاغلین قراردادی شهرداری ، بومی شهر ، شهرستان و استان می باشد.
۸– به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک رشته های غیر مرتبط و معادل (به استثناء دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند.)ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۹– داوطلبان می بایست در اولین روز زمان ثبت نام دارای مدرک تحصیلی مندرج در آگهی ، کارت پایان خدمت ، کارت معافیت غیر پزشکی برای کاردان آتش نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین ، گواهینامه رانندگی پایه یکم برای راننده و پایه دوم برای ماشینهای سبک آتش نشانی برای کاردان آتش نشانی و شرایط سنی مندرج در این آگهی استخدام باشند.
۱۰– چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود دراینصورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۱۱– انتخاب داوطلبان استخدام حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت در هر رشته شغلی در هر شهرداری ازمیان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی را کسب کرده اند براساس بالاترین نمره فضلی برای آزمون عملی و مصاحبه اعلام خواهد شد.
۱۲– داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی،ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند
۱۳–استانداری می تواند حداکثر (۱۰%) نیازهای استخدامی شهرداری ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات وزیران ( قهرمان مسابقات المپیک،جهانی ،آسیائی،دانشجویان جهان وقهرمانی کشوری) که به تائید وزارت ورزش وجوانان میرسد در مشاغل آتش نشانی به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص دهد.
۱۴– انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت درکلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه یا آزمون عملی وگزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد و صدور حکم استخدامی برای پذیرفته شدگان نهایی منوط به کسب شماره مستخدم از سامانه سینا می باشد.

درباره‌ی محمدعلی میرمحمدی

Check Also

دعوت به همکاری

صنایع استیل البرز، به عنوان یک مجموعه کارآفرین از افراد متخصص و باانگیزه در فرصت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *