برگزاری جلسه تفکیک مکان اشتغال نیروهای استخدامی سال ۹۱ مخابرات

با حضور مدیر عامل شرکت مخابرات، اعضاء هیات مدیره و مدیران شرکت، جلسه تفکیک مکان اشتغال نیروهای استخدامی سال ۹۱ برگزار شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مدیر عامل شرکت مخابرات در این جلسه با بیان این که از ابتدای مردادماه تعداد ۶۲ نفر به جمع همکاران ما افزوده خواهند شد گفت: با توجه به اینکه سالانه بیش از ۱۴ میلیارد ریال به هزینه های شرکت افزوده خواهد شد، گام اول پس از جذب نیروهای جدید این است که با ایجاد برنامه ای مدون و کارشناسی شده از پتانسیل موجود همکاران جدید به نحو احسن استفاده کنیم و اگر چنین نباشد، بی شک به مسئولیتمان بی توجهی کرده‌ایم.

 

 

مهندس پور شاکر در ادامه گفت: در ابتدای ورود نیروهای جدید برنامه آموزش آغاز می گردد و پس از برگزاری کلاسهای آموزشی نیز مدیران قسمتهای مختلف که با این نیروها در ارتباط مستقیم هستند موظفند که آموزش‌های لازم را جهت هر چه موثرتر بودن آنان ،آغاز کنند و تجربه های خود را در اختیار این همکاران قرار دهند.

 

 

در ادامه این جلسه کار تفکیک محل اشتغال این نیروها انجام شد.

 

 

در سال گذشته آزمون استخدامی شرکت مخابرات به صورت متمرکز و کشوری انجام شد و تعداد ۶۲ نفر جذب شرکت مخابرات استان قزوین گردیدند که از این تعداد ۱۳ نفر از شاغلین بخش خصوصی شرکت مخابرات استان هستند.

درباره‌ی noandishaan

Check Also

استخدام ۴ نفر در دفتر تسهیلگری در کرج

دفتر تسهیلگری محله ملک آباد کرج از متخصصین زیر دعوت به همکاری می‌نماید: ۱- علوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *