استخدام در سازمان تعزیرات حکومتی

سازمان تعزیرات حکومتی براساس مجوز شماره ۲۲۰/۸۹/۶۱۵۲۱ معاونت توسعه مدیریت سرمایه انسانی رییس جمهوری برای تامین نیروی مورد نیاز خود در ادارات کل تعزیرات حکومتی استان‌های سراسر کشور براساس قوانین و مقررات مربوطه و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی؛ تعداد ۱۰۰ نفر افراد واجد شرایط در مقاطع مدیر دفتری شعبه و مسوول امور دفتری شعبه از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی استخدام می کند.

 

 

متقاضیان می توانند جهت تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی به سایت سازمان تعزیرات حکومتی به آدرس http://www.tazirat.gov.ir مراجعه کنند.

 

متقاضیان واجد شرایط باید با مراجعه به این سایت پس از پرداخت مبلغ ۴۰۰ هزار ریال از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

 

متقاضیان می توانند در صورت نیاز با شماره تلفن ۶۶۴۷۶۳۳۳-۰۲۱ تماس بگیرند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۲ و ۲۳ مرداد ۹۲ از طریق سایت مذکور توزیع خواهد شد. همچنین زمان و محل برگزاری آزمون هنگام توزیع کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت ورود به جلسه منزله تایید اطلاعات ارسالی نیست و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

درباره‌ی noandishaan

Check Also

استخدام ۴ نفر در دفتر تسهیلگری در کرج

دفتر تسهیلگری محله ملک آباد کرج از متخصصین زیر دعوت به همکاری می‌نماید: ۱- علوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *