استخدام پیمانی درشهرداری های تابعه استان کهگیلویه و بویراحمد سال ۹۴

استانداری کهگیلویه وبویر احمد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های تابعه این استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۳۴۵۰۵ مورخ ۹/۸/۱۳۹۴ سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور ، درنظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ، عملی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های تابعه به شرح زیر استخدام نماید .

ردیف
رشته شغلی
محل جغرافیایی خدمت
تعداد
جنسیت
شرایط احراز
۱
مهندس راه و ساختمان
شهرداری گراب سفلی
۱
مرد و زن
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران         (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه،گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت- طراحی محیط
۲
مسئول خدمات مالی
شهرداری دوگنبدان
۱
مرد و زن
دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری ( کلیه گرایش ها).
۳
کارشناس محیط زیست
شهرداری چیتاب

۱
مرد و زن
دارا بودن دانشنامه لیسانس  و فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندس طراحی محیط زیست) محیط زیست( گرایش برنامه ریزی)- برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست- طراحی محیط زیست- مهندسی عمران گرایش محیط زیست- مهندسی منابع طبیعی ( گرایش محیط زیست).
۴
کارشناس امور باغبانی
شهرداری باشت
۱
مرد و زن
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کشاورزی (کلیه گرایش ها)- معماری منظر- مهندسی فضای سبز
۵
کارشناس تحلیل گر سیستم
شهرداری دوگنبدان
۱
مرد و زن
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر( کلیه گرایش ها) مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی صنایع ( کلیه گرایش ها)
۶
مهندس راه و ساختمان
شهرداری دوگنبدان
۲
مرد و زن
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران          (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه،گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت- طراحی محیط
۷
کارشناس حقوقی
شهرداری دوگنبدان
۱
مرد و زن
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق(گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک).
۸
کارشناس امور اداری
شهرداری دوگنبدان
۱
مردو زن
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت ( کلیه گرایشها) بجز گرایش مدیریت ورزش- مهندسی صنایع(کلیه گرایشها)- اقتصاد (کلیه گرایشها )
۹
کاردان آتش نشان
شهرداری دوگنبدان
۲
مرد
دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته مدیریت عملیات امداد و سوانح- مدیریت عملیات امداد و نجات- مدیریت امور امداد- ایمنی و آتش نشانی- مدیریت عملیات حریق و حوادث پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق- امداد و نجات- بهداشت حرفه ای- تربیت بدنی- برق- تاسیسات- مکانیک- مخابرات-کامپیوتر
*دارای بودن گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۰
راننده وسایط نقلیه تندروی سنگین
شهرداری مادوان
۱
مرد
دارا بودن گواهی نامه پایان تحصیلات کامل متوسطه، فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح مدیریت عملیات امداد و نجات- مدیریت امور امداد ایمنی و آتش نشانی- مدیریت عملیات حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق- امداد و تجات- بهداشت حرفه ای- تربیت بدنی- برق- تاسیسات مکانیک- مخابرات – کامپیوتر.
*دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسابل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.

 

الف) شرایط عمومی
۱-داشتن حداکثر سی وپنج سال تمام سن در اولین روز ثبت نام (بجز مشاغل آتش نشانی که حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان ( راننده ) ۳۰ سال در زمان ثبت نام میباشد .)
۲-داشتن تابعیت ایران
۳-دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان
۴-عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۵-نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶-نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷-داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که درآن شغل استخدام می شود.
۸-دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه
۹-اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
تبصره : شرکت شهرداران ودهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است
ب) شرایط اختصاصی
۱- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی، ثابت وپیمانی سایر دستگاههای اجرایی وبازنشسته ویا بازخرید خدمت باشند
۲- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده) نمی باشند .
۳- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان ( برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند .
۴- پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت موظفند بعد از اعلام واطلاع رسانی استانداری (تلفن ، پیامک و ….) نسبت به تحویل اصل وکپی مدارک لازم ظرف چهار روز از تاریخ اطلاع رسانی اقدام نمایند .
۵- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداریها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری مربوطه اقدام نمایند .
۶- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف: داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل
ب: اعضای خانواده شهدا، آزادگان مفقودالاثرها ، جانبازان ( همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر ) تا میزان ۵ سال
ج: داوطلبانی که درطول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د: داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ، موسسات و شرکت های دولتی ، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداریها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند ، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها . لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری مشمول امتیازات این بند نمی باشد،به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرار داد با شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری اشتغال داشته اند .
تبصره: طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن داوطلبان اضافه نخواهد شد .
۷- داوطلب بومی به داوطلبی گفته میشود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشد:
شهر محل صدور شناسنامه داوطلب ویا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
داوطلب حداقل چهار سال (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی،راهنمایی،دبیرستان، ویا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
همسر و فرزندان کارمندان رسمی وپیمانی دولت ویا نیروهای مسلح (اعم از شاغل ویا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند .پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است .
تبصره ۱- مبنای استان وشهرستان برای تعیین بومی بودن ،تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام میباشد.
تبصره ۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام در شهرستان ویا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان واستان خواهد بود..
ج) ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱- داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهایی مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام مینمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲- شروع ثبت نام از ساعت ۷ صبح روزدو شنبه مورخ ۱۶/۹/۱۳۹۴ به مدت ۱۲ روز می باشد.
۳- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴×۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت Jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده وآنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .
۴- واریز وجه به مبلغ ۴۰۰۰۰۰ریال به حساب شماره ۳۱۰۰۰۰۲۰۳۹۰۰۹ بانک ملی شهرداری دوگنبدان به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام ( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف میباشند ) و اطلاعات فیش واریز و سایر موارد را درقسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
۵- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ۳ روز قبل از برگزاری آزمون از طریق وب سایت استانداری به داوطلبان ارائه می شود.
۶- زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۱۱/۱۰/۹۴ وساعت ۸ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهدشد.
* مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح زیر میباشد .
۱- تکمیل فرم درخواست شغل
۲- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۳- تصویر صفحه اول شناسنامه ( درصورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
۴- تصویر کارت ملی (دورو)
۵- تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا کارت معافیت
۶- مستندات ایثارگری ، معلولان عادی و سوابق پرداخت بیمه در شهرداریها و سازمان های وابسته و دهیاری ها
۷- تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط تندرو در پست آتش نشان (راننده)
۸- تصویر گواهینامه پایه دو در صورت لزوم
د: مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هرعنوان شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سئوال بصورت کاربردی وتخصصی در شغل مربوط و۳۰سوال برای سنجش هوش، سرعت ،دقت ،واستعداد یادگیری با احتساب نمره منفی (سقف امتیاز ازمون تخصصی ۱۰۰ میباشد وبه ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته میشود )
ه: اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده سه برابر ظرفیت برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه در سایت رسمی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بعداز برگزاری آزمون اعلام خواهدشد. و یا اینکه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت از طریق تماس تلقنی جهت انجام تشکیل پرونده وآزمون عملی ویا شرکت در مصاحبه دعوت خواهند شد
* تذکرات
۱- پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها وهمسر وفرزندان آنان ،آزادگان کمتر از یکسال اسارت وهمسر وفرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهدا اختصاص دارد .انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵/) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثار گران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی وحد نصاب در آزمون عملی را کسب نموده باشند و مراحل آزمون عملی را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
۲- داوطلبان شاغل در واحدهای یا سازمان های آتش نشانی شهرداریها در شهر شهرستان واستان مورد تقاضا مشروط به داران بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمانهای آتش نشانی شهرداری ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی وکتبی از اولویت استخدام برخورداند.
۳- دهیاران؛ شهرداران،فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمانهای وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته ، افراد بومی شهر،شهرستان واستان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
۴- نمره نهایی دواوطلبان از مجوع امتیاز آزمون تخصصی با ضریب (۲) وامتیاز مصاحبه با ضریب (۱) محاسبه میشود و در مشاغل اتش نشانی امتیاز آزمون تخصصی با ««ضریب ۱»» وامتیاز آزمون عملی با ««ضریب ۲»» برای محاسبه میشود.
۵- در صورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان ،اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی وبومی شهرداری شهرستان واستان میباشد.
۶- داوطلبان میتوانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج اعتراض خود را به استانداری برای بررسی واعلام نظر ارائه نمایند وپس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون مشخص شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ویا خلاف شرایط مندرج در اگهی اعلام نموده باشد ویا فاقد شرایط مندرج در اگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد ومسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن اگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت وهزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۸- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در رشته های مربوطه در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد
در صورت اثبات داشتن مدارک تحصیلی بالاتر این موضوع مشمول اظهارات خلاف واقع داوطلب شده و داوطلب از ادامه مراحل آزمون محروم خواهد شد.
تبصره: صرفاً متقاضیان رشته شغلی کاردان آتش نشانی و راننده وسایل نقلیه سنگین که دارای مدرک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند می توانند مشروط به ارائه تعهد نامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند. در این صورت شرایط احراز عنوان شغلی راننده وسایط نقلیه تندروی سنگین و کاردان آتش نشانی در یک مقطع تحصیلی بالاتر،رشته شغلی مندرج در آگهی استخدام می باشد.
۹- داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصی باید دارای کلیه شرایط و مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند و به مدارکی که بعد از تاریخ ثبت نام صارد شده باشند جهت تکمیل مدارک ثبت نام ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۰- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان ازمون پس از موفقیت در کلیه مراحل ازمون تخصصی، مصاحبه، ازمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد.
۱۱- داوطلبین در ورود اطلاعات دقت لازم را داشته باشند زیرا بعد از مهلت ثبت نام امکان ویرایش ویا اصلاح وجود نخواهد داشت.
۱۲- داوطلب در زمان ثبت نام باید دارای تمامی شرایط ذکر شده در اگهی باشد.
۱۳- امتیاز آزمون تخصصی کارکنان قراردادی شاغل در (شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ ) در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را بصورت کامل (بدون دریافت معافیت و یا کسر خدمت ) و منع انضباطی به صورت امریه به عنوان سرباز امریه در شهردرای گذراانده اند به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد وبرای کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از سال ۱۳۹۰ و قرارداد) در یکیاز شهرداریها ی شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۵/۲ درصد تا سقف ۲۰ درصد وبرای کارکنان شاغل در (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از سال ۱۳۹۰ و قرارداد) در یکی از شهرداریهایاستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد وتا سقف ۱۸ درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار میگیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرار داد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداریها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی وکتبی میباشد .
۱۴- امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر تازه تاسیس در ۱۵/۱ داوطلبان بومی شهرستان شهر تازه تاسیس در ۱/۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.
۱۵- امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاریهای استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.
۱۶- امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهرهای آن استان شهر متقاضی استخدام شهردار بوده اند به ازای هرسال سابقه خدمت با تائید استانداری ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار میگیرد.
۱۷- امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در ۲/۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار میگیرد.
۱۸- در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده شوند ، بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.

جهت ورود به سایت ثبت نام برروی دکمه زیر کلیک نمایید.

2793_orig

 

درباره‌ی محمدعلی میرمحمدی

Check Also

استخدام ۹ ردیف شغلی در یک شرکت تولیدی در اصفهان

یک شرکت معتبر تولیدی در زمینه کاشی و سرامیک در محدوده اصفهان برای تکمیل کادر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *