خانه / اخبار و دانستنیهای شغلی / خواست خاتمه کار در دوره آزمایشی کارگری

خواست خاتمه کار در دوره آزمایشی کارگری

پرسش: اگر در دوره آزمایشی کارگری درخواست خاتمه کار را داشته باشد آیا به ازاء مدت زمان کارکرد پرداخت باید به او صورت گیرد ؟البته هنوز وی قراردادی منعقد ننموده و بعد از چند روز فعالیت تصمیم به جدایی از محل کار خود را دارد؟
می شه راهنمایی کنید؟
پاسخ : به استناد قانون پرداخت عیدی و پاداش ( مصوب مجلس شورای اسلامی ) ، و تبصره ۴ الحاقی به ماده ۷ قانون کار که پرداخت عیدی و حق سنوات را به نسبت مدت کارکرد مقرر کرده اند اگر کارگر در دوره آزمایشی قطع همکاری کند به نسبت کارکرد مستحق دریافت حقوق و مزایا و عیدی و سنوات است.

درباره ی محمدعلی میرمحمدی

همچنین ببینید

بهترین راه آموزش سواد مالی به کودکان

بسیاری از نیازها و خواسته‌های کودکان مانند بزرگ‌ ترهاست. از نیاز به محبت و حس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *